Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda

Torsa Teknoloji, yerel ve ulusal pazarlarda önde gelen ticaret şirketlerinden birisidir. Torsa Teknoloji'nin ilk hedefi müşterileri ve tedarikçileri ile güvenilir ve uzun süreli ilişkiler geliştirmektir. Ana hedefimiz güçlü bir müşteri hizmetleri yapısı sağlamak ve müşterilimizi gelecekte ki pazar eğilimleri hakkında yönlendirmektir. Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını yüzde yüz memnuniyet derecesinde karşılamak ise şirketimizin ana prensibidir. Mevcut ürünlerimizin yanı sıra yeni ürünlerle ilgili tüm önerilerinde incelenmesi müşteri memnuniyeti adına asli görevlerimizdendir.

2012'den Beri...

Şirketimiz sürekli olarak kaliteli ürünleri temin etmek ve taahhütlerini yere getirmek konusunda haklı ve sağlam bir üne sahiptir. Dürüstlük, kalite ve performan sunuyoruz!

Torsa Teknoloji, her geçen gün yeni yabancı ortaklıklarıyla gelişiyor. Her zaman yeni müşteriler, yeni ürünler ve yeni pazarları keşfediyoruz. Tüm müşterilerimizle de güçlü ilişkilerimizi sürdürüyoruz.

Misyonumuz

Sürdürülebilir ve kârlı bir büyüme yaratmak, müşterilerimiz, hissedarlarımız, insanlarımız, iş ortaklarımız ve tüm GCC ülkelerindeki tüketicilerimiz için uzun vadeli değer katmak.

Vizyonumuz

Grubumuzdaki hızlı tüketim malları dağıtımında lider olmak ve tüketiciler için dünyanın dört bir yanından en iyi ürünleri ve markaları temin etmek.

Copyright 2022 Torsateknoloji.com | Designed By Buluter